Як підібрати розмір

Як підібрати розмір вірно? Дуже важливо щоб річ сиділа на вас ідеально. Підбір розміру по верхньому одязі відрізняється від принципу підбору легкого одягу

Тут варто врахувати те, що якщо плаття вам підходить розміру S (44), то цілком можливо, що у верхньому одязі вам в ідеалі підійде розмір М (46), так як сукня або кофточка мають властивості тягнутися і облягати фігуру. У той же час як шуба або хутряна жилетка повинні сидіти вільно.

Так само існує така особливість, як розмірна сітка. У кожного виробника вона має свої особливості. Тому якщо у виробах українського виробництва вам підходить розмір L (48), то у виробах Китайських виобників вам може підійти, наприклад розмір ХХL.

Тому як підібрати розмір ми керуємося виключно вашими параметрами, обїемом грудей, талії та стегон. На зображенні нижче наочно зображено як знімати мірки.

Як підібрати розмір

Як підібрати розмір правильно. Яку інформацію надати при оформленні замовлення!

Мірки потрібно знімати в притул, без запасу на одяг. Ми повинні розуміти скільки сантиметрів додати для вашої речі на вільне облягання. Наприклад, щоб шуба з норки сиділа ідеально, потрібно додати для середнього розміру 12-15см, для мутонової шуби плюс 7-8см, для натуральної дублянки 10-12см, для шкіряної куртки досить 3-4см. І так для кожної моделі і виробу індивідуально.

Перед відправкою ми ретельно проміряємо кожен виріб за всіма параметрами і для контролю приміряємо ще на дівчині приблизно з такими-ж мірками як у вас щоб не промахнутися з розміром.

Сто разів уточнимо і передзвонимо, аж до того що можемо попросити ваше фото щоб бачити особливості фігури і, можливо, порадити яка модель і колір вам більше підійде.

В ідеалі нам потрібна наступна інформація:
наприклад:
-Мои параметри без запасу на одяг ОГхОТхОБ – 98х80х102. Буду носити на теплий светр, хочу щоб виріб сидів на мені вільно. Можу поправитися, нехай краще буде на розмір більше.
-Мои параметри без запасу на одяг ОГхОТхОБ – 92х75х95. Чи не ношу теплих светрів і хочу щоб виріб сидів на мені точно по фігурі і не був великий.

Доставка по Україні: Новою Поштою 1-3 дні. Адреси відділень.