Шкіряна куртка – це не просто предмет одягу, а й воістину унікальна річ. Вона прекрасно захищає від дощу і вітру, що не промокає, легко чиститься, зручна при носінні, і, нарешті, красива. Крім того, таку куртку можна використовувати кілька років і вона весь час буде чудово виглядати. Саме тому при її виборі не потрібно поспішати, а варто уважно все оглянути.
1.Спочатку визначаємося зі шкірою: куртка з телятини витонченіше і тонше, а з овчини (ягняти) – тепліше і більш зносостійка.
2. Знімаємо свої мірки поверх светра і джинсів, куртка не повинна сильно обтягувати.
3. Особливо ретельно розглядаємо шкіру в місцях, не помітних при першому погляді – область пахв, задня частина бортів, задня частина коміра – якщо там шкіра не якісна, то вона швидко деформується, що може привести до деформації всього вироби.
4. Потрібно також провести по поверхні виробу чистим шматочком світлої тканини, вона не повинна змінити колір.
5.Уважно огляньте шви, як на самій куртці, так і на підкладці вироби – не повинно бути пропущених петель, що стирчать ниток, тріщин і розривів.
6. Дивимося на зрізи – якісна шкіра повинна бути не тільки рівномірної по товщині і щільності, а й рівномірно фарбує.
7. Мацаємо підкладку – вона повинна бути з якісної тканини без дірок і затягувань, пришита акуратно.
8. І пам’ятаємо про фурнітуру: кнопки добре закріплені, легко розстібаються і застібаються; собачка на блискавці вільно переміщається; петлі для гудзиків акуратно обмітають.
9. Трохи принюхиваемся – різкого хімічного запаху бути не повинно. Натуральна шкіра пахне шкірою.
Шкіряна куртка – в якому кольорі краще вибрати? На сьогоднішній день величезний вибір кольорів і відтінків. Смарагдовий зелений або яскравий, бордовий? Синій електрик або небесно-блакитний? Червоний червоний або золотистий жовтий? А може бути сірий або чорний? Не завжди справа в яскравому кольорі і принтах. Стабільний, насичений чорний несе в собі гідність і точку в образі. На сьогодні. Завтра. На кожен день . Завжди є ваша модель. Із сотень саме ваша.