Оплата

Оплата шкіряних та хутряних виробів

Оплата шкіряних та хутряних виробів. Ні для кого не секрет, що при покупці в інтернет магазині, людина піддається певним ризикам, одним з яких є оплата товару. У багатьох інтернет магазинах вона здійснюється ще до того як клієнт отримує своє замовлення. При цьому він може очікувати від продавця чого завгодно. Наприклад отримання неякісного товару, невідповідність розмірів або квітів. А в гіршому випадку продавець взагалі пропаде відразу ж після отримання 100% -й оплати товару.

Накладений платіж

Щоб мінімізувати ці ризики і зробити покупку товару в інтернет магазині безпечнішою, ми надаємо кілька способів оплати товару. Перше, і це найбезпечніший спосіб, накладений платіж. Перш за все здійснюється при зустрічі з кур’єром інтернет магазину або ж у відділенні Нової пошти при отриманні товару. При цьому, клієнт оплачує зворотну доставку грошей, величина якої залежить від вартості товару.

Електронний переказ

Друге це електронний переказ (менш витратний) – здійснюється на картку Приватбанку через термінал або ж через систему електронних платежів Приват24. У разі переведення на картку Приватбанку через термінал, реквізити для оплати висилаються інтернет магазином на e-mail клієнта або ж на мобільний номер. Після переказу коштів, клієнт зобов’язується, повідомить продавця точний час і суму зарахування. Вибравши цей спосіб, покупець економить на зворотній доставці грошей.

оплата шубы дубленки кожаной курточки

Кроме того отправляем изделия только после согласования мельчайших подробностей, чтобы Вы были уверенными, в том, что получите именно то, о чем мечтаете!
Обычно предоплата за изделие составляет 2% от его стоимости (но не меньше 200 грн). Соответственно при отправке наложенным платежом по Украине сумма к оплате указывается за вычетом внесенных клиентом ранее средств.

Украина:

Оплата:
Рассрочка и оплата шубы, жилетки, дубленки при получении (наложенным платежом) доступна только для граждан Украины.

Перевозчики:
Новая Почта. Адреса отделений.
Если вы выбрали способ оплаты товара наложенным платежом (Новая Почта), вы можете произвести оплату при получении. И если товар вам вдруг не подойдет – сразу же вернуть его.

Оплата международных заказов:

Если у вас международный заказ:
Рассрочка и оплата при получении (наложенным платежом) для международных заказов не доступны.
Доставка производится только после полной предоплаты изделия и транспортных расходов (например через систему переводов WesternUnion).
К сожалению нет службы международной доставки которая делает доставки с оплатой при получении.
Налоги и пошлины (таможенный сбор) будет зависеть от страны. Их нужно будет оплатить при получении. Вы можете уточнить их размер в службе доставки которую мы с вами выберем.
При оформлении заказа укажите вашу страну и город куда необходима доставка (эта информация нужна для транспортной компании чтобы рассчитать стоимость доставки).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *