Контакти

Контакти магазину шкіри та хутра.

Телефон:

Дзвоніть прямо зараз

+38 0976049259

НАША АДРЕСА:

Україна, Полтавська обл., місто Кременчук, Полтавська обл., Бульвар Українського Відродження (бул. Пушкіна), **-А
СП “ПРИДНІПРОВСЬКИЙ РИНОК”

ряд 5-й, місце 335-336 кутове (зараз тільки тут працюємо)

6-й ряд місце 368-369
7-й ряд місце 425-426

+38 (0976049259)

ГРАФІК РОБОТИ:

ВТ-ПТ – з 9.00 до 14.00
СБ-ВС – з 9.00 до 15.00

ПН–вихідний

Емейл

Придніпровський ринок (Кременчук).jpg
Автор: <a href=”//commons.wikimedia.org/w/index.php?title=User:Lexusuns&amp;action=edit&amp;redlink=1″ class=”new” title=”User:Lexusuns (page does not exist)”>Lexusuns</a> – <span class=”int-own-work” lang=”uk”>Власна робота</span>, CC BY-SA 3.0, Посилання

Як підібрати розмір дивіться тут.

Варіанти покупки

Варіант покупки №1

Ви замовляяєте хутряний виріб в інтернет-магазині <IDEALTOP> і самостійно забираєте виріб на одній з наших точок в м. Кременчук.

Варіант покупки №2

Здійснюємо доставку шкіряних та хутряних виробів післяплатою за пересилку (ви оплачуєте замовлення тільки після того, як переконаєтеся в його відповідності вашим очікуванням).

Доставка по Україні: Новою Поштою 1-3 дні . Доставка в Київ, Одесу, Харків, Полтаву, Херсон, Маріуполь, Запоріжжя, Суми, Львів, Чернівці, Херсон, Вінницю, Мелітополь, Тернопіль та інші міста. Адреси відділень.

Обмін на протязі 1-3 днів, якщо потрібний розмір в наявності (пересилання за рахунок покупця). Повернення товару можливе тільки за умови замовлення післяплатою.

Таким чином Ви прийшли на пошту, відкрили посилку, поміряли, якщо все підійшло, оплатили і пішли, якщо не підійшло, не сплатили, залишили на пошті, пішли і повідомили нам про те, що посилочку не забрали. Ми надішлемо Вам іншу посилку вже з потрібним розміром і з огляду на всі ваші побажання на обмін за наш рахунок.

Якщо Ви замовили післяплатою, оплатили його на пошті, забрали посилочку додому, то можливий лише обмін. Прохання усі товари розпаковувати в присутності співробітника Нової Пошти.

Контакти магазину шкіри та хутра IDEALTOP на цій сторінці вище.

меховые изделия магазин кожи и меха